O MNIE


Cześć. Wykonuję reportaż ślubny, polegający na utrwaleniu wydarzeń Waszego wyjątkowego dnia bez ingerencji fotografa w zdarzenia. Przez stwierdzenie „reportaż ślubny” rozumiem: niepozowane, niereżyserowane fotografie pokazujące ludzi i rzeczy jakimi są, ich naturalność i spontaniczność. Niezależnie od tego można ode mnie oczekiwać wykonania zdjęć z rodziną czy zdjęć detali, to Wy o tym decydujecie.

Każdy reportaż jest inny i wyjątkowy, jak różni i zdumiewający są jego bohaterowie. Fotografując staram się opowiedzieć historię o ludziach i rzeczach, jakimi są, bez pozowania, manipulacji, i ingerowania w rzeczywistość. Dzięki temu powstaje czysty obraz historii wydarzeń. Pracuję dyskretnie nie zwracając na siebie uwagi, a w kościele staram się nie używać lampy błyskowej, aby nie zakłócać nastroju ceremonii. Podczas mojej pracy ludzie mogą czuć się swobodnie, nie skrępowani i zachowywać się naturalnie, a ja na fotografiach staram się uchwycić przede wszystkim emocje i uczucia, które towarzyszą Wam i waszym bliskim w tym niepowtarzalnym dniu.

Poza reportażem ślubnym wykonuję sesje plenerowe, podczas których używam oświetlenia studyjnego, dzięki któremu można uzyskać zdumiewające efekty. Swoim klientom polecam wykonywać sesję plenerową w tygodniu po ślubie. Jest wtedy pewien luz, brak skrępowania czasem, dzięki czemu można sobie na więcej pozwolić i czuć się swobodnie. Zwykle z Parą Młodą udaję się w kilka miejsc plenerowych. Sesja zdjęciowa trwa od 3 do 8 godzin. Oczywiście nie ma przeszkód żeby wykonać ją w dniu ślubu, lecz wtedy udaje się wygospodarować ok. 1,5 godziny. Mam mnóstwo pomysłów na sesje plenerowe, ale jestem otwarty na Państwa pomysły i sugestie.

Dla ułatwienia wyboru usług przygotowałem kilka gotowych propozycji „pakietów”, z których najczęściej korzystają moi klienci.

Fotografia to moja pasja, dlatego mogą Państwo oczekiwać ode mnie maksymalnego zaangażowania i profesjonalizmu, ponieważ do każdego zlecenia podchodzę z przyjemnością.

Szymon i Kasia - 14 września 2013 - 16:37

100000% zadowolenia

Szymon i Kasia - 14 września 2013 - 16:36

Wielki profesjonalizm a przy tym widać zamiłowanie do fotografii. Polecamy bo warto jakość jest naprawdę najwyższa.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*